Jak to działa?

Istotą TouristNavi jest jego prostota. Wystarczy tylko jedno kliknięcie i słuchawka włożona w ucho, by rozpocząć wędrówkę. TouristNavi automatycznie namierzy Twoją lokalizację i znajdzie najlepsze trasy wycieczek w pobliżu Ciebie. Wybierzesz jedną z tras, a aplikacja poprowadzi Cię po niej, głosowo opowiadając o najciekawszych atrakcjach.

Czy mam wpływ na trasy, jakimi chodzę? Możesz samodzielnie wybrać drogę, którą będziesz podążać. Jednak lepszym rozwiązaniem będzie, kiedy zrobi to za Ciebie aplikacja. Intuicyjny sposób zamieszczenia informacji jeszcze bardziej ułatwić Ci spędzenie wolnego czasu.
Unikalne rozwiązanie umożliwia ustawienie swoich preferencji co do zwiedzania. Uwzględniane są: rodzaje miejsc, potencjalne obiekty, które możesz zobaczyć, dystans odpowiedni dla Ciebie, sposób przemieszczania się, czy czas jakim dysponujesz. Skąd aplikacja będzie wiedziała co lubię zwiedzać?
Czy to działa w każdym miejscu na świecie? Aplikacja mobilna TouristNavi została stworzona tak, by mogła prowadzić Cię po każdym, nawet najdalszym zakątku świata. Potrzebujesz tylko smartfona, byś mógł usłyszeć ciekawostki na temat miejsc, które aktualnie oglądasz.